Меню

Благовіщенська районна державна адміністрація

26400 м.Благовіщенське вул.Героїв України 72

тел.2-23-76, e-mail:

inbox1@ulrda.kr-admin.gov.ua


ОГОЛОШЕННЯ!

Інформація про БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області


ОГОЛОШЕННЯ
про відбір бізнес - проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки

У 2019 році буде здійснюватись реалізація Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки, яка затверджена рішенням Кіровоградської обласної ради від 11 грудня 2018 року №594.

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес - проектів надається суб'єктам малого та середнього підприємництва, які зареєстровані у Кіровоградській області:

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у відборі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
виробництво інноваційної продукції, товарів і послуг;
створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;
створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;
розвиток овочівництва, садівництва;
розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, закладів побутового обслуговування, сільського зеленого туризму тощо;
створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів;
створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

З переліком документів для участі у відборі та умовами участі можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс:(0522) 24 08 86 (електронна адреса: rfpp@email.ua).


До уваги жителів району!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Статус-Україна» реалізує інформаційно-видавничий проект «Успішна жінка».

Проект засновано з метою відображення високого статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни.

Цей Проект передбачає періодичне видання книги, зокрема наступне заплановане до друку у І півріччі 2019 року, під однойменною назвою. У книзі публікуються розгорнуті матеріали про жінок –керівників підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремих особистостей, які досягли статусу успішної жінки.

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту або спонсорів.

Для отримання додаткової інформації можна звернутися до директора ТОВ «Статус-Україна» Кучерук Зінаїди Дмитрівни (тел.. 044-223-97-62, 050-961-52-64).


Увага отримувачам житлової субсидії !

Цього року запроваджено дві моделі виплати житлових субсидій – у грошовій формі з 1 січня та в готівковій з 1 березня. 

Відповідно до постанови Уряду від 27 грудня 2018 року №1176 «Деякі питання надання житлових субсидій у грошовій формі» з 1 січня 2019 року житлова субсидія надається у грошовій формі підприємствам-організаціям надавачам послуг. Тобто,  умови надання житлової субсидії залишилися незмінними, змінено лише алгоритм її виплати.

Житлову субсидію у грошовій формі вже отримують ті домогосподарства, які звернулися до органів соціального захисту населення вперше у січні цього року. Органи соціального захисту населення призначають житлову субсидію та передають інформацію про її призначення Міністерству соціальної політики України. Міністерство перераховує кошти АТ «Ощадбанк», який визначений державним уповноваженим банком, а вже «Ощадбанк» перераховує кошти надавачам послуг та інформує SMS-повідомленнями кожного отримувача субсидії про те, скільки їм необхідно заплатити за послуги.

Після закінчення опалювального сезону, – у червні – всю суму невикористаних коштів субсидії (у зв’язку з економним споживанням послуг) буде перераховувано на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк» (рахунок банк відкриє автоматично). Ці кошти отримувачі субсидії зможуть використати на власний розсуд. 

Щодо другої моделі виплати житлової субсидії, 6 лютого 2019 року Урядом прийнято постанову №62, відповідно до якої з березня цього року кошти призначеної субсидії на житлово-комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо її одержувачам.

«Усі, кому призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні готівку для оплати житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року. А у квітні – кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за послуги спожиті у квітні».

Для забезпечення своєчасної виплати готівки отримувачам субсидії органи соціального захисту формують реєстри одержувачів субсидії, окремо щодо осіб, які одержують пенсії та не одержують пенсії і передають їх Мінсоцполітики. Потім Мінсоцполітики реєстри отримувачів субсидії у готівковій формі передає Пенсійному фонду та «Ощадбанку» відповідно. 

Кошти субсидії пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд України одночасно з пенсією згідно з планом-графіком виплати пенсій. Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію у банкоматі, ті хто отримують пенсію на пошті, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Отримувачам субсидії, які не є пенсіонерами, кошти будуть перераховані грошовим переказом через державний «Ощадбанк». Тому тим, хто не є одержувачами пенсії, для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення «Ощадбанку» і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії в подальшому. 

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійдуть кошти субсидії для оплати за житлово-комунальні послуги. Виплата субсидії у грошовій та готівковій формі буде здійснюватися за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики.

«Отже, ті домогосподарства, яким призначено субсидію з жовтня 2018 року, починаючи з березня отримають «живі» кошти та мають самостійно заплатити за послуги».

Відповідно до урядового рішення, у травні 2019 року всім одержувачам житлової субсидії необхідно буде обов’язково подати заяву та декларацію до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації будь яким шляхом: особисто, поштою або через відповідний електронний ресурс. У сільській місцевості прийом заяв здійснюють уповноважені особи сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад. При заповненні заяви є обов’язковим зазначення номеру мобільного телефону заявника. За цим номером буде налагоджена комунікація з отримувачами житлової субсидії.


Анонс! Конференція "Перспективи розвитку бджільництва"

21 грудня 2018 року за адресою м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А відбудеться конференція "Перспективи розвитку бджільництва у Кіровоградській області". Захід призначений для фізичних осіб-підприємців і підприємств малого та середнього бізнесу, що працюють у галузі бджільництва.

Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький, оснований на базі КРТПП відповідно до програми, що реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Участь у заході – безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Головні спікери конференції:

Організатор конференції – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький.

Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А, к. 220

Програма конференції:

Час

Тема

Спікер

9:30 – 10:00

Реєстрація учасників, вітальна кава

10:00 – 10:10

Відкриття конференції. Вітальне слово організаторів

10:10 – 10:30

Програми підтримки пасічників-початківців

Сенчук Наталя Дмитрівна- голова правління Полтавської обласної громадської організації "Спілка пасічників"

10:30 – 10:50

Покращення еродованих земель за рахунок висадження медоносних дерев та кущів

Сенчук Наталя Дмитрівна- голова правління Полтавської обласної громадської організації "Спілка пасічників"

10:50 – 11:20

Збереження бджіл від отруєнь

Сенчук Наталя Дмитрівна- голова правління Полтавської обласної громадської організації "Спілка пасічників"

11:20 – 11:40

Перерва на каву

11:40 – 12:00

Імунітет бджіл

Малихін Володимир Єгорович - бджоляр-дослідник, почесний пасічник України, лауреат Золотої премії Бджолярского кола, власник пасіки з виробництва маточного молочка, автор книги «Творче бджільництво»

12:00 – 12:30

Роль роїння в процесі створення бджолосімей

Малихін Володимир Єгорович - бджоляр-дослідник, почесний пасічник України, лауреат Золотої премії Бджолярского кола, власник пасіки з виробництва маточного молочка, автор книги «Творче бджільництво»

12:30 – 13:00

Роль генетичного матеріалу при вирощуванні бджіл

13:00 – 14:00

Перерва на обід

14:00 – 14:30

Ізолятори Хмари

Малихін Володимир Єгорович - бджоляр-дослідник, почесний пасічник України, лауреат Золотої премії Бджолярского кола, власник пасіки з виробництва маточного молочка, автор книги «Творче бджільництво»

14:30 – 15:00

Багатоматочне утримання бджіл

Малихін Володимир Єгорович - бджоляр-дослідник, почесний пасічник України, лауреат Золотої премії Бджолярского кола, власник пасіки з виробництва маточного молочка, автор книги «Творче бджільництво»

15:00 – 16:30

Дискусія. Запитання і відповіді

16:30 – 17:00

Підведення підсумків. Закриття конференції

Умови участі: Безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму.

Реєстрація за формою обов'язкова і закінчується 18 грудня 2018 р.Адреса для реєстрації: https://form.jotformeu.com/83153403131342

За додатковою інформацією з питань участі та реєстрації звертайтеся електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або тел. +38 (050) 612-33-98.


Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» — проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтовогого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Детальніше (умови, форма заявки)


Питання виховання свідомих громадян та кадрів для суспільства завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої актуальності. Розуміючи це, і маючи за мету робити благодійність в суспільстві (особливо в системі виховання дітей змалечку) компанія «Техніка і технології» на рівні країни проводить різні акційні програми, направлені на формування з дитинства правильної свідомості.

В 2018 році команія «Техніка і технології» проводить на рівні країни 4 конкурси для дітей:

«Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра», «Я винахідник».

Ці конкурси та інші проекти направлені на ВИХОВАННЯ ПОСЛІДОВНИКІВ СПРАВИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТА ВИХОВАННЯ СВІДОМИХ КАДРІВ НА СЕЛІ.

Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей та ін..

Також розроблена і реалізовується сама програма ВИХОВАННЯ ПОСЛІДОВНИКІВ СПРАВИ.

Ми знаємо. Перевиховувати важче. Ініціативних порядних людей малувато. Щоб на майбутнє порядних громадян було більше - потрібно вже виховувати з дитинства. Якщо діти розмальовують в дитинстві комікси без смаку і з насиллям, то тоді не виростають свідомі громадяни, чуйні жінки і благородні чоловіки.

Ми віримо. Якщо в 5 років дитина намалює мрію - виростити яблуко, з розмалюванням процесу (викопай ямку, посади, полий, підкорми, збери урожай) та фіксацією результату - поласуй сам та пригости інших, то в 5-10 років ця дитина посадить дерево, а в 10-15 років посадить сад, а в 20 років матиме райський куточок. Райський Куточок, який радуватиме, показуватиме досягнення, триматиме тут в Україні і не відпускатиме на чужину, а коли таких куточків зроблять багато різних дітей, ТО ТОДІ МИ ЖИТЕМЕМО В ГАРНІЙ КВІТУЧІЙ ПРЕКРАСНІЙ РАЙСЬКІЙ УКРАЇНІ.

Просимо:

1) приєднатися до реалізації наших започаткувань, вивчити наші започаткування і „використати для формування навчальних і просвітницьких програм з метою виховання свідоміших громадян.

2) поширити інформацію про діючі нині конкурси і програми на обласні та районі управління і департаменти агропромислового розвитку та освіти, обласних державних засобів ЗМІ, залучивши їх до сприяння і поширення інформації про акції і конкурси, та допомогти в доведенні цієї інформації до всіх дітей віком 4-12 років.

Ми вважаємо, що сумісні дїї допоможуть зробити цю добру справу, впевнені, що будуть і наступні, що дозволять в майбутньому виховати більш свідомих громадян України, а для суспільства СВІДОМИХ КАДРІВ.

Детальніше про нас, акції, конкурси, товари і послуги Ви зможете дізнатися на сайті www.l-i-l.com.ua. Завантажити брошури для участі в конкурсах можна за посиланням http://t-i-t.com.иа/копкигз2/?Іапд=иа або за шляхом Головна ►Всеукраїнський КОНКУРС ДИТЯЧОГО малюнку "НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ" .

Примітка:

1. В додаток до листа направляємо Вам по 2 примірника: а), коміксів - розмальовок для дп й 2 видів, б), листівок запрошень на 4

конкурси, в), листівки Програми виховання послідовників справи . Такі матеріали ми роздавали і ;зкоштовно дітям, готові передати для області 1 -2 тис. альбомів роздаток.

2. Час не терпить - потрібно садити дерева, виховувати дітей!

З повагою,

Директор маркетингу                                                               Луцишина Н.А.


Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

 

З метою соціального захисту дітей, переміщених із зони населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 року №268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» визначено надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів: постраждали внаслідок отримання поранення, контузії, каліцтва; зазнали фізичного, сексуального, психологічного насильства; були викрадені або незаконно вивезені за межі України; залучалися до участі у діях воєнізованих чи збройних формувань; незаконно утримувалися, у тому числі в полоні.

 

Для отримання статусу законний представник дитини або у разі, коли дитина переміщується без супроводження батьків або осіб, які їх замінюють, її родичі (баба, дід, прабаба, прадід, тітка, дядько, повнолітні брат або сестра), вітчим, мачуха, представник органу опіки та піклування подають в службу у справах дітей заяву про надання статусу і необхідні копії документів відповідно до пункту 6 цієї постанови, засвідчені в установленому порядку.

 

Дитина, якій виповнилося 14 років, має право самостійно звернутися до служби у справах дітей та подати документи.

  

Головний спеціаліст служби у справах дітей РДА Чалапчій І.Д.


Інформаційні матеріали до 100-річчя листопадового чину, українського повстання у Львові


Про організацію Міжнародної культурнопросвітницької поїздки «Європейська співдружність»

З 11 по 19 квітня 2019 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу. Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. Учасникам поїздки необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон або оформлену шенгенську візу.

Додаткова інформація та попередня реєстрація відбуватиметься за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

Орієнтовний план міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу

11-19 квітня 2019 року

Дата Час Захід
11.04.2019

четвер

07.00 Виїзд зі Львова (від залізничного вокзалу)
08.30-11.30 Перетин Державного кордону (Україна-Польща)
11.30-19.00 Переїзд до м. Вроцлав (Польща)
19.00-20.00 Вечеря, поселення у готель
20.00-22.00 Екскурсія «Вечірній Вроцлав – місто мрій і сподівань»
12.04.2019

п’ятниця

07.00-08.00 Сніданок
08.00-13.00 Переїзд у м. Берлін (Німеччина)
13.00-14.00 Обід
14.00-18.00 Екскурсія «Берлін – місто на перехресті історії та культур», вільний час
18.00-22.00 Переїзд в м. Ганновер (Німеччина), поселення у готель
13.04.2019

субота

07.00-08.00 Сніданок, звільнення готелю
08.00-11.00 Екскурсія «Ганновер на березі річки Лайне – столиця Нижньої Саксонії», вільний час
11.00-16.30 Переїзд в м. Амстердам (Нідерланди), поселення у готель
16.30-17.30 Вечеря
17.30-21.30 Екскурсія «Амстердам – місто міфів і легенд», вільний час

14.04.2019

неділя

07.00-08.30 Сніданок
08.30-13.00 Екскурсія «Незвичний Амстердам», відвідування Параду квітів
13.00-14.00 Обід
14.00-17.00 Візит до музею медицини Нідерландів, ознайомлення з історією та розвитком медицини Королівства
17.00-21.00 Вільний час
15.04.2019

понеділок

07.00-08.00 Сніданок
08.00-09.30 Переїзд в м. Гаага (Нідерланди)
09.30-14.00 Екскурсія «Гаага – місто Королівського престолу», вільний час
14.00-17.00 Переїзд в м. Антверпен (Бельгія), поселення у готель
17.00-21.00 Екскурсія «Діамантова столиця світу – велич грації», вільний час

16.04.2019

вівторок

07.00-08.00 Сніданок
08.00-09.30 Переїзд у м. Брюссель (Бельгія)
09.30-13.00 Екскурсія «Велика прогулянка столицею Королівства»
13.00-16.00 Переїзд в м. Люксембург (Люксембург)
16.00-19.00 Екскурсія «Герцогство Люксембург – маленька казка»
19.00-22.30 Переїзд в м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина), поселення у готель
17.04.2019

середа

07.00-08.00 Сніданок, звільнення готелю
08.00-11.00 Екскурсія «Франкфурт-на-Майні – місто контрастів – європейський Нью-Йорк»
11.00-13.00 Переїзд в м. Вюрцбург (Німеччина)
13.00-14.00 Обід
14.00-17.00 Екскурсія «Перлина романтичної дороги замків»
17.00-22.30 Переїзд м. Дрезден (Німеччина), поселення у готель

18.04.2019

четвер

07.00-08.00 Сніданок, звільнення готелю
08.00-10.00 Екскурсія «Дрезден – перлина німецького бароко», вільний час
10.00-11.00 Відвідування музею гігієни або музею людини в м. Дрезден
11.00-19.00 Переїзд в м. Краків (Польща)
19.00-22.00 Екскурсія «Краків – місто польських королів», поселення у готель
19.04.2019

п’ятниця

07.30-08.30 Сніданок
08.30-09.00 Спільна зустріч, вручення свідоцтв учасникам поїздки, звільнення готелю
09.00-18.00 Переїзд до м. Львів, проходження кордону, прибуття на залізнич. вокзал

Шановні громадяни ! Дотримуйтесь правил безпеки на залізничному транспорті!

За даними ПАТ "Українська залізниця", від початку 2018 року в Україні зафіксовано 244 випадки травмування громадян на залізничному транспорті та об’єктах залізничної інфраструктури, 138 з яких – із смертельним наслідком!

Основними причинами травмування громадян на залізниці залишається порушення ними правил безпеки на залізничному транспорті.

Це, зокрема:

Справжньою катастрофою на сьогодні є користування мобільними телефонами, аудіоплеєрами з навушниками поблизу залізничного полотна та стихійний перетин громадянами залізничних колій у необладнаних для цього місцях.

Слід пам’ятати, що залізнична колія - це зона підвищеної небезпеки та в обов’язковому порядку дотримуватися правил безпеки на залізниці.


ГРАФІК особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції Благовіщенської районної державної адміністрації

Дні та години прийому Особи, які здійснюють прийом Місце проведення прийому
Середа з 09.00 до 11.00 Начальник відділу надання адміністративних послуг та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації м. Благовіщенське
вул. Героїв України, 72, кабінеті ЦНАПу
П’ятниця з 09.00 до 11.00 Начальник відділу надання адміністративних послуг та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації м. Благовіщенське
вул. Героїв України, 72, кабінеті ЦНАПу

Організація Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Європейська єдність».

Міністерство культури України інформує, що з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 10 по 17 грудня 2018 року планується міжнародна культурно-освітня

поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії

(орієнтовна програма поїздки додається). Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовська громадська організація «Від серця до серця». Естонська громадська організація «Серце до серця».

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти навчальних закладів, лікарі, громадські активісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Просимо поінформувати зацікавлені структурні підрозділи, установи, підприємства, організації, керівників районних, міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, засоби масової інформації про зазначену вище поїздку.

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (крім власників біометричних паспортів), надсилаються до 10 листопада 2018 року до Всеуіфаїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою:

03062, м.Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 097-908-52-28, 093-214-64-17.

Орієнтовна програма поїздки та перелік необхідних документів


Відділом культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації

згідно Закону України від 28.01.2016 року № 955-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури” проведено конкурсний добір на посаду директора районного історичного музею.

Вимоги до посади і оголошення про проведення конкурсу опубліковано в газеті „Слово і час” від 28.07.2018 р. № 30.

Для участі в конкурсі заяву з необхідними документами подала 1 особа. Відповідно до рішення конкурсної комісії вказана кандидатура допущена до участі в конкурсі.

За результатами співбесіди успішно презентовано проект програм розвитку закладу культури на один і п’ять років заявленим кандидатом.

На підставі розгляду поданих документів, результатів конкурсу конкурсна комісія вирішила вважати переможцем конкурсу на посаду директора районного історичного музею Чернегу М.М.

Протокол № 1

Протокол № 2

Відео засідання 1

Відео засідання 2


Відділ культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на посаду директора районного історичного музею

Кваліфікаційні вимоги кандидата:

громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають :

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації. Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення. Дата початку прийому документів з 28 липня 2018 року. Дата початку формування конкурсної комісії з 28 липня 2018 року. Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації у встановлений строк: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 74, e-mail:inbox6@ulrda.kr-admin.gov.ua .

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Довідки за телефоном 2 25 54

Документи до конкурсу

Чернега Марія Миколаївна


ГУНП В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС


Про підготовку фахівців з військового перекладу з двох іноземних мов у Київському національному лінгвістичному університеті

З 2018 – 2019 н. р. у Київському національному лінгвістичному університеті на денній формі навчання започатковується підготовка фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти зі спеціальності 035 Філологія, спеціалізація: 035.041 Германські мови та літератури (переклад, включно), перша – англійська: освітньо-професійна програма: Військовий переклад з двох західноєвропейських мов (англійська і німецька). Тривалість навчання – 4 роки.

Випускники бакалаврату отримують кваліфікацію: бакалавр філології, філолог, фахівець з військового перекладу з двох іноземних мов.

Підготовку майбутніх фахівців з військового перекладу з двох іноземних мовздійснюють найбільш кваліфіковані науково-педагогічні працівники університету – доктори наук, професори, кандидати наук, доценти.

Освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня «Військовий переклад з двох західноєвропейських мов (англійська і німецька)» обсягом 240 кредитів ЄКТС (вісім семестрів) забезпечує формування у майбутніх фахівців з військового перекладу фахової компетентності, зокрема:

У період навчання студент бакалаврату має можливість пройти військову підготовку в одному із закладів вищої освіти за програмою підготовки офіцерів запасу й отримати офіцерське звання, що надає можливість успішно побудувати службову кар’єру в державних і недержавних установах, де наявність військового звання є обов’язковою (на державній службі і в силових структурах тощо), а також отримати додаткову підготовку, наприклад, із кібербезпеки.

Випускник бакалаврату Київського національного лінгвістичного університету – фахівець з військового перекладу з двох іноземних мов зможе продовжити освіту в магістратурі.У період з 12 липня по 30 серпня 2018 року Інститут державного управління у сфері цивільного захисту розпочинає прийом документів для здобуття другого (магістерського) рівня за заочною формою навчання з таких спеціальностей:
261 "Пожежна безпека" у галузі знань 26 "Цивільна безпека";
281 "Публічне управління та адміністрування" у галузі знань 28 "Публічне управління та адміністрування".

Термін навчання – 1 рік 9 місяців, вартість навчання – 7 500,00 грн. на рік.

На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.

Також повідомляємо, що при Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відкрито аспірантуру, прийом до якої здійснюється для здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування". Прийом документів до аспірантури проводиться у період з 12 липня по 30 серпня 2018 року. Термін заочного навчання – 4 роки, вартість навчання – 10 000,00 грн. на рік.

За довідками звертатися до навчально-методичного відділу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту за телефонами: (044) 430 75 76, (044) 430 40 18.


Змінюються реквізити рахунків з обліку надходжень до державного та місцевого бюджетів

Благовіщенське відділення Голованівської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області звертає увагу платників податків та інших органів, що контролюють справляння надходжень до бюджету, на зміну реквізитів рахунків з обліку надходжень до державного та місцевого бюджетів,які відкриті на балансі Державної казначейської служби України в АС «Є-Казна Доходи» та вводяться в дію з 01.07.2018 року.


Про американську програму бізнес стажування

«Регіональний економічний розвиток»


Шановні колеги!


Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.


Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.


Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;

• Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;

• Представники університетів\технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;

• Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.


Вимоги до кандидатів:

• Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;

• Посада зі значним рівнем відповідальності;

• Знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.


Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.


Мета програми обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.


Орієнтовна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.


Документи на конкурс:

  1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

  2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

  3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).


Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com; http://www.box.com; http://www.yousendit.com .


Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc .


Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.


Реалізація права на страйк
та відповідальність за порушення законодавства
про колективні трудові спори (конфлікти)


Статтею 44 Конституції України чітко визначено, що ті, хто працює, мають право на страйк для захисту своїх економічних і соціальних інтересів.

Порядок здійснення права на страйк встановлюється законом з урахуванням необхідності забезпечення національної безпеки, охорони здоров'я, прав і свобод інших людей. Отже, право на страйк виписано в Законі України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” (далі - Закон).

Страйк - це тимчасове колективне добровільне припинення роботи працівниками (невихід на роботу, невиконання своїх трудових обов'язків) підприємства, установи, організації (структурного підрозділу) з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту) (далі – КТС(к).

Увага! Страйк може бути розпочато лише за умови виникнення і реєстрації колективного трудового спору (конфлікту) Національною службою посередництва і примирення відповідно до Закону та якщо примирні процедури не привели до вирішення колективного трудового спору (конфлікту) або роботодавець (або уповноважена ним особа) ухиляється від примирних процедур або не виконує угоди, досягнутої в ході вирішення колективного трудового спору (конфлікту).


Порядок прийняття рішення про оголошення страйку

Рішення про оголошення страйку на підприємстві приймається за поданням виборного органу, уповноваженого згідно із статтею 3 Закону представляти інтереси найманих працівників, загальними зборами (конференцією) найманих працівників і вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість найманих працівників або дві третини делегатів конференції та обирає керівний орган (особу), що очолює страйк, який діє в межах Закону, інформує працівників про хід вирішення КТС(к). Дане рішення оформляється протоколом.

Рекомендації щодо оголошення чи неоголошення галузевого або територіального страйку приймаються на галузевому або територіальному рівнях на конференції, зборах, пленумі чи іншому виборному органі представників найманих працівників та/або профспілок і надсилаються відповідним трудовим колективам чи профспілкам.

Наймані працівники підприємств галузі чи адміністративно-територіальних одиниць самостійно приймають рішення про оголошення чи неоголошення страйку на своєму підприємстві. Страйк вважається галузевим чи територіальним, якщо на підприємствах, на яких оголошено страйк, кількість працюючих становить більше половини загальної кількості працюючих відповідної галузі чи території.

За рішенням найманих працівників чи профспілки може бути утворено страйковий фонд з добровільних внесків і пожертвувань.

Увага! Ніхто не може бути примушений до участі або до неучасті у страйку.

Орган (особа), який очолює страйк, зобов'язаний письмово попередити сторону роботодавця не пізніш як за 7 днів до початку страйку, а у разі прийняття рішення про страйк на безперервно діючому виробництві - за 15 днів. Також за погодженням із роботодавцем, визначається місцеперебування під час страйку працівників, які беруть у ньому участь. У разі проведення зборів, мітингів, пікетів за межами підприємства орган (особа), який очолює страйк, повинен повідомити про запланований захід місцевий орган виконавчої влади чи орган місцевого самоврядування не пізніше ніж за три дні. Сторона роботодавців зобов'язана у найкоротший строк попередити постачальників і споживачів, транспортні організації, а також інші заінтересовані підприємства, установи, організації щодо рішення найманих працівників про оголошення страйку. Під час страйку роботодавець, місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування і орган (особа), що очолює страйк, зобов'язані вжити необхідних заходів до забезпечення життєздатності підприємства, збереження майна, додержання законності та громадського порядку, недопущення загрози життю і здоров'ю людей, навколишньому природному середовищу.

Повноваження органу (особи) як керівника страйку припиняються, якщо:

- сторони підписали угоду про врегулювання КТС(к);

- у разі прийняття рішення про відміну або про припинення страйку.

В Положенні про порядок проведення страйку як крайнього засобу вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та примирних процедур під час страйку від 18.11.2008 року №131 визначена чітка процедура порядку прийняття рішення.

Незаконними визнаються страйки:

- оголошені з вимогами про зміну конституційного ладу, державних кордонів та адміністративно-територіального устрою України, а також з вимогами, що порушують права людини;

- оголошені без додержання найманими працівниками, профспілкою, об'єднанням профспілок чи уповноваженими ними органами положень статей 2, 4, 6, частин першої і п'ятої статті 12, частин першої, третьої і шостої статті 19 Закону;

- розпочаті з порушенням найманими працівниками, профспілкою, об'єднанням профспілок чи уповноваженими ними органами вимог статті 20, частин другої та третьої статті 24 Закону;

- які оголошені та/або проводяться під час здійснення примирних процедур, передбачених цим Законом.


Заборона проведення страйку

Статтею 24 Закону передбачено випадки, за яких забороняється проведення страйку, а саме:

- за умов, якщо припинення працівниками роботи створює загрозу життю і здоров'ю людей, довкіллю або перешкоджає запобіганню стихійному лиху, аваріям, катастрофам, епідеміям та епізоотіям чи ліквідації їх наслідків.

- проведення страйку працівників (крім технічного та обслуговуючого персоналу) органів прокуратури, суду, Збройних Сил України, органів державної влади, безпеки та правопорядку.

- у разі оголошення надзвичайного стану Верховна Рада України або Президент України можуть заборонити проведення страйків на строк, що не перевищує одного місяця. Подальша заборона має бути схвалена спільним актом Верховної Ради України і Президента України.

- у разі оголошення воєнного стану автоматично наступає заборона проведення страйків до моменту його відміни.

В таких випадках та в разі коли рекомендації Національної служби посередництва і примирення (далі - НСПП) щодо вирішення КТС(к) сторонами не враховано, НСПП звертається із заявою про вирішення КТС(к) до відповідного суду.


Гарантії для працівників під час страйку

Статтею 27 Закону передбачені гарантії для працівників під час страйку, а отже:

- участь у страйку працівників, за винятком страйків, визнаних судом незаконними, не розглядається як порушення трудової дисципліни і не може бути підставою для притягнення до дисциплінарної відповідальності.

- за працівниками, які не брали участі у страйку, але у зв'язку з його проведенням не мали можливості виконувати свої трудові обов'язки, зберігається заробітна плата у розмірах не нижче від установлених законодавством та колективним договором, укладеним на цьому підприємстві, як за час простою не з вини працівника. Облік таких працівників є обов'язком роботодавця.

А також Закон передбачає і наслідки участі працівників у страйку, а саме: організація страйку, визнаного судом незаконним, або участь у ньому є порушенням трудової дисципліни. Час страйку працівникам, які беруть у ньому участь, не оплачується та не зараховується до загального і безперервного трудового стажу.


Відповідальність за порушення законодавства про колективні трудові спори (конфлікти)

Розділом IV Закону встановлена відповідальність за порушення законодавства про колективні трудові спори (конфлікти).

Так, відповідно до статті 29 Закону особи, винні в порушенні законодавства про колективні трудові спори (конфлікти), несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

Відповідальність щодо страйку передбачена статтями:

- 30 Закону (Відповідальність працівників за участь у страйку, визнаному судом незаконним);

- 32 Закону (Відповідальність за організацію страйку, визнаного судом незаконним, невиконання рішення про визнання страйку незаконним);

- 33 Закону (Відповідальність за примушування до участі у страйку або перешкоджання участі у страйку);

- 34 Закону (Відшкодування збитків, заподіяних страйком);

- 174 Кримінального кодексу України (Примушування до участі у страйку або перешкоджання участі у страйку).


В разі необхідності отримання консультацій і роз’яснень щодо пошуку взаємоприйнятних, законодавчо визначених шляхів вирішення розбіжностей, пропонуємо Вам звертатись до відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53, каб. 204 тел./факс (0522) 32-04-34, www: nspp-kd.ucoz.ua/, е-mail: kpnspp@ukr.net,


Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів м. Київ, 21 червня 2018р.

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить розвиток підприємництва, зокрема:

а) управління майном, приватизації, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної регуляторної політики;

б) промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту і зв'язку.

Сприяння місцевої державної адміністрації розвитку підприємництва є безпосереднім повноваженням держадміністрації відповідно до чинного законодавства.

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов'язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з трьох потоків:

 Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

 Інструменти і технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

 Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: MTI, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від

працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada .

Просимо довести надану інформацію до органів місцевого самоврядування та поширити серед місцевих підприємств, підприємців, установ, організацій, розмістити у засобах масової інформації, офіційному сайті Адміністрації.

Гіперпосилання на сторінку реєстрації учасників на Форум для розміщення на сайті Адміністрації: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada .

З повагою.

Голова Наглядової ради      Д. Письмак


Про звітність нотаріусів

Законом України від 03.10.2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесено зміни до Закону України «Про збір на обовʼязкове державне пенсійне страхування» та Закону України «Про нотаріат» щодо удосконалення порядку сплати збору на обовʼязкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Зокрема, запроваджено щоквартальне подання нотаріусами до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звітності про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна в порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України. Такий порядок і форма затверджені постановою КМУ від 28.03.2018 №212 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. №1740 і від 25 серпня 1999 р. №1549»).

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обовʼязкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна. Сплата збору здійснюється також за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

Частиною 14 статті 8 Закону України «Про нотаріат» встановлено, що на обґрунтовану письмову вимогу органів Пенсійного фонду України протягом 10 робочих днів нотаріусом надаються довідки про суму нотаріальних посвідчень договорів, які необхідні виключно для перевірки дотримання законодавства з питань сплати збору на обовʼязкове державне пенсійне страхування. Крім того, на запити Пенсійного фонду України та його територіальних органів надаватиметься інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.

Отже, враховуючи відповідні зміни, до 20 квітня поточного року нотаріуси мали обовʼязок подати до органів Пенсійного фонду України Звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обовʼязкове державне пенсійне страхування за І квартал 2018 року.

Заступник начальника управління-
начальник відділу забезпечення
наповнення бюджету фінансово-
економічного управління
головного управління Пенсійного
фонду України в Кіровоградській області          Марія Коротка


З 1 квітня по 30 травня 2018 року в Україні стартує черговий призов на строкову військову службу


Змінились норми матеріального забезпечення і кожен військовослужбовець отримує все спорядження і військову форму за рахунок держави, починаючи від шкарпеток, закінчуючи зимовими речами. Крім того, кожен військовослужбовець строкової військової служби після 11 місяців служби може підписати контракт терміном на 6 місяців.

Крім того, як і раніше за громадянами, які офіційно працевлаштовані, зберігається робоче місце, виплачується середньомісячна заробітна плата і одноразова грошова допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат.

Згідно Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

На жаль, явище ухилення від призову на строкову військову службу і досі існує. В Благовіщенському районі також є несвідомі громадяни, які не з’являються за викликом до військового комісаріату. Наслідки за ухилення від служби прописані у кількох статтях Адміністративного та Кримінального кодексів України, отже порушник може як відбутися штрафом, так і сісти за ґрати.

Кодекс про адміністративні правопорушення України

Стаття 210. Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про загальний військовий обов'язок і військову службу:

За неявку до військкомату без поважних причин або несвоєчасне подання відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 – 119 грн.

Штраф здається невеликим. Навіть за повторне таке порушення протягом року можуть стягнути від 170 грн до 255 грн.

Проте у травні 2014 року Адміністративний кодекс було доповнено статтею про порушення законодавства про мобілізацію, де штрафи вже значно більші.

Стаття 210-1. Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію:

Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі 170 – 510 грн. Повторне таке порушення протягом року збільшує штраф до 510 – 1700 грн.

Також Адміністративний кодекс передбачає штрафи у розмірі 17 – 51 грн за умисне зіпсуття або втрату військових документів і до 17 грн за неявку у військкомат для приписки до призовної дільниці.

У свою чергу в Кримінальному кодексі покарання прописані лаконічніше. Найтяжче покарання призначено за ухилення від мобілізації, і порушник може провести до 5 років за ґратами.

Кримінальний кодекс України

Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу:

карається обмеженням волі на строк до 3 років.

Стаття 336. Ухилення від призову за мобілізацією:

карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Стаття 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів:

Ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військкоматом, карається штрафом до 850 грн або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців.

Головною проблемою є те, що громадяни призовного віку не усвідомлюють, що строкова військова служба — це, в першу чергу, виконання свого конституційного обов’язку. У нас сьогодні є модним докоряти і жалітись , що держава не захищає наших прав. Та коли кожен з нас буде ухилятись від своїх обов’язків , особливо від служби в армії, ми ніколи не зможемо навчитись захищати наші сім’ї і наших близьких. Адже кожен чоловік це, в першу чергу, захисник, а завданням строкової військової служби саме і є навчити юнаків захищати свою Батьківщину і громадян України. Тож мені хотілося, щоб кожен призовник, який ухиляється від служби, зрозумів — у Збройних Силах України їх навчать бути справжніми захисниками, а строкова військова служба є конституційним обов’язком кожного громадянина України.


Військовий комісар Благовіщенського

районного військового комісаріату

майор Д.А.Марущак


ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

З 8.00 до 16.00 години (крім суботи, неділі) працює «телефон довіри» з питань недопущення, попередження та протидії проявам корупції в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Звертатись за телефоном: (0522) 37-70-53. Електронні повідомлення із зазначених питань направляти на електронну скриньку audit@kr.pfu.gov.ua.


Кіровоградський обласний військовий комісаріат

запрошує патріотів для проходження військової служби за контрактом у військових комісаріатах області

Життя і становище нації значною мірою залежить від патріотизму її

представників, що формується з раннього дитинства шляхом засвоєння

національних цінностей. Справжні патріоти це люди, які дійсно люблять

свою Батьківщину, поважають історію свого народу, свою культуру та мову.

І сьогодні Збройним Силам України вкрай необхідні свідомі громадяни

нашого краю, які готові стати на сторожі миру і спокою нашої держави!

Зважаючи на зазначене, Кіровоградський обласний військовий

комісаріат здійснює відбір кандидатів для проходження військової

служби за контрактом з числа військовозобов’язаних, які відповідають

встановленим вимогам і критеріям відбору та виявили бажання на проходження

військової служби за контрактом на посадах офіцерського, старшинського,

сержантського чи солдатського складу.

Кіровоградський обласний військовий комісаріат є місцевим органом військового управління, що забезпечує виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на відповідній території та виконує завдання щодо проведення призову громадян на військову службу у мирний і воєнний час, забезпечення добору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом, участь у доборі громадян для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил, підготовки та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, забезпечення соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов'язаних і резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори до Збройних Сил, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей, участі у військово-патріотичному вихованні громадян, здійснення заходів з підготовки та ведення територіальної оборони, інших заходів з питань оборони відповідно до законодавства.


Звертаємо увагу, що проходження військової служби за контрактом у військових комісаріатах забезпечує право на:

• стабільне грошове забезпечення;

• додаткові грошові виплати та винагороди (матеріальна допомога на оздоровлення, для вирішення соціальних питань, підйомна допомога тощо);

• можливість професійного та кар'єрного росту;

• можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

• якісне безкоштовне медичне обслуговування;

• можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

• щорічну відпустку від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років та виплати при убутті у відпустку окрім щомісячного грошового забезпечення матеріальної допомоги на оздоровлення;

• додаткові відпустки (для навчання, за сімейними обставинами, інші згідно законодавства);

• безкоштовне харчування в обід або виплата компенсації;

• отримання безкоштовного житла;

• щомісячну грошову компенсацію за піднайом житла;

• право на пенсію після 25 років вислуги;

• інші соціальні гарантії встановлені законодавством.

Військова служба зараховується до загального страхового стажу та стажу державної служби.

Нам потрібні мотивовані, досвідчені, патріотично налаштовані кадри!

Громадянам України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом та службу у військовому резерві, звертатися до військових комісаріатів за місцем проживання та до Кіровоградського обласного військового комісаріату.

    

БЛАГОВІЩЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ
ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ
м. Благовіщенське, 26400
вул. Героїв України , 48

Тел.2-12-66


«Патронат над дітьми – нова форма виховання»

На сьогодні в Україні започаткований пілотний проект нової форми виховання «Патронат над дитиною». Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатний вихователь або сімейний патронат – це своєрідна форма офіційного працевлаштування, коли один з членів подружжя, який пройшов спеціальний курс підготовки, на професійній основі, за плату, виконує обов’язки патронатного вихователя та несе відповідальність за  життя і стан здоров’я дитини. Протягом 2016-2018 передбачено експериментальне запровадження мережі патронатних сімей за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Патронатним вихователем не можуть бути