Меню

Благовіщенська районна державна адміністрація

26400 м.Ульяновка вул.Героїв України 72

тел.2-23-76, e-mail:

inbox1@ulrda.kr-admin.gov.ua


счетчик посещений

Новини АТО та підтримки АТО в Благовіщенському районіНа минулому тижні ( 29 червня – 05 липня 2015 року) на своєму бойовому автомобілі до району приїхали у відпустку наші земляки з 93-ї механізованої бригади, що виконують свій службовий обов’язок в зоні АТО. Протягом короткотермінової відпустки військових волонтерами та небайдужими людьми нашого району даний автомобіль відремонтовано та загружено для відправки продуктами харчування та необхідними речами для несення служби у польових умовах. Також волонтерами закуплено та передано господарське приладдя необхідне для облаштування польового містечка.


Небайдужі люди нашого району підготували для правоохоронців Кіровоградщини, які сьогодні виконують свій обов’язок у зоні АТО подарунок – автомобіль “Opel”, яким відправлено черговий вантаж зібраної земляками гуманітарної допомоги.


АВТОПОДАРУНОК ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Третій окремий полк спецпризначення м. Кіровоград, який з перших днів бере участь в антитерористичній операції на сході країни, визнаний найкращим в Україні. Ульяновці можуть пишатися кіровоградськими «кіборгами» ще й тому, що серед них є і троє наших хлопців. Відважні, рішучі, професіонали військової справи – саме такими характеризує їх керівництво, такими знаємо їх і ми. Хоча військові перебувають на державному забезпеченні, втім усього необхідного не мають. Сподіваючись на підтримку, вони звертаються до волонтерів по допомогу.

Напередодні Великодня, свята, яке вселяє у душі Віру і Надію, небайдужі люди нашого району підготували для військових подарунок – автомобіль. Голова ФГ «Родина» Олександр Анатолійович Паламарчук передав УАЗик волонтерам, а вони – Євген Анатолійович Колос, Олег Анатолійович Звіревич, Олег Олегович Слободянюк, підготували його якнайкраще. Не один день тривала робота: ремонтні і зварювальні роботи волонтери виконували власноруч, а щоб авто мало ще й естетичний вигляд, пофарбували його.

Цього тижня Сергій, старший солдат Кіровоградського спецназу (на жаль, повних даних не можемо вказати) приїхав разом із товаришем в Ульяновку за «подарунком». Хлопцеві вже довелося побувати у найгарячіших точках сходу – Слов’янську, Краматорську, Авдіївці, Ілловайську. Попереду у нього шоста ротація, тож не з чуток знає, як важлива техніка для чіткого, швидкого і вдалого виконання завдання. Від того, як долає авто шлях, залежить і життя військових. Тому УАЗ Сергій оцінив, як кращий із кращих.

З побажаннями берегти себе і Україну із рук у руки передавали спецназівцю автомобіль голова райдержадміністрації В’ячеслав Григорович Зосим, Олександр Анатолійович Паламарчук та Євген Анатолійович Колос. У відповідь Сергій пообіцяв повернутися на ньому додому після закінчення неоголошеної війни. Усім серцем віримо, що так воно і буде.


ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ

Жителі міста і району, які побували минулої п’ятниці, 06 лютого 2015 року, на ринку райСТ, що в Ульяновці, чули і бачили (до речі, не вперше) виступи творчої групи «Ташакор». Патріотичні та пісні на Афганську тематику змушували людей зупинятися. Один до одного вони збиралися у групки, і тут вже заходила мова про війну, АТО, військових, волонтерську допомогу. «Ташакор», не секрет, також збирає кошти для солдатів. Пройшовши через горнило Афганістану, чоловіки добре знають, що це таке, тож прагнуть по максимуму допомогти.

Благородну мету ставили перед собою і організатори акції «Здай кров – врятуй життя!», яка проходила того ж дня. Районна організація Спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, зокрема, Валерій Васильович Животовський, дала клич і зібрала до відділення переливання крові центральної районної лікарні чимало бажаючих донорів. Волонтери, обдзвонивши сільські ради, особисто членів організації, не забули повідомити і сусідів-гайворонців. Дев’ять чоловіків з Гайворона та Завалля відгукнулися і приїхали до Ульяновки.

До відділення того дня поспішали і заслужені донори, і ті, хто вирішив стати ним вперше. Володимир Григорович Сільвейструк, Петро Федорович Орищенко з Ульяновки навіть і не підраховують скільки разів уже здали кров. Прочитавши оголошення, вони вважали своїм обов’язком приєднатися до спільної справи.

--Якщо не беруть до війська – здаватиму кров, -- сказав Петро Федорович.

Не вперше у пункті здачі крові побували і Тарас Олександрович Шпак, Сергій Михайлович Христич (с. Грушка). А Олексій Миколайович Лоренц із Станіславового у якості донора вперше, тож хвилювався чи не відмовлять.

Максим Сергійович Шаблінський – військовий ВМС, проходить службу в Одесі. Нині 22-річний юнак перебуває у відпусці, а прочитавши в оголошенні заклик про надання допомоги, прийшов здати кров. Як бачимо, кожного до медичного закладу привела своя дорога, та ціль у всіх була одна – допомога військовим, які знаходяться в зоні АТО.

Твердження про те, що жінка слабка половина того дня вкотре розвіялися. Надія, як представилася жителька Ульяновки, прийшла до пункту підтримати хлопців: тих, хто на війні, тих, хто у госпіталях.

--Без сліз на них не можу дивитися, хочеться допомогти усіма силами, та не знаю як. Здавши кров, а у мене перша негативна, вірю, що підтримаю бодай одного, -- каже Надія.

Організатори акції, волонтери подбали і про підвіз бажаючих із сіл району – жителів Йосипівки, Грушки, Великих Троянів, Шамраївки, Кошаро-Олександрівки та інших, і про гарячий чай та каву, цукор і печиво для донорів. І хоча у відділенні день здачі крові це середа, та минулої п’ятниці роботи у медсестер Віри Федорівни Глухової та молодшої медсестри Тетяни Григорівни Кушнір вистачало. До них звернулося 35 бажаючих, але здали кров 23, найбільше з них жителів села Грушка.

Патріотично налаштовані, заради збереження життя інших жителі району поділилися частинкою себе із тими, хто цього потребує. Це перша, але, переконані, не остання акція милосердя в нашому районі. Самі люди ініціювали вже завтра, 12 лютого, проведення Дня донора. Долучитися може кожен бажаючий.


16 січня 2015 року нашим землякам, які сьогодні виконують свій обов’язок у зоні АТО, відправлено черговий вантаж зібраної земляками гуманітарної допомоги. Склади, що знаходяться при райдержадміністрації, постійно поповнюються провізією як окремими громадянами, так і сільськогосподарськими виробниками району. Вже при підготовці відправки вантажу, враховуючи потреби бійців (з ними військомат має постійний зв'язок ), формується вантаж. Один з наших земляків відправлявся в зону проведення АТО і ним передано чергову гуманітарну допомогу. У такий спосіб неодноразово передавалась допомога, адже наша машина, доставляє бійця, разом із посилкою з рідного району. При відправці автомобіля з гуманітарною допомогою були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Л.Васільєва та громадські активісти району.


28 листопада 2014 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості міста Ульяновка за участі представників районного парламенту дітей, голови Ульяновської районної державної адміністрації Зосима В.Г., голови Ульяновської районної ради Кримського І.А., заступника голови районної державної адміністрації Чечельницької Т.В., директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, представників районного військового комісаріату проведено захід «Підтримай військовослужбовців, які обороняють нашу Україну». Учні загальноосвітніх навчальних закладів виготовили малюнки, листи, обереги, вишивки, теплі речі, щоб підтримати військових, які обороняють територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції та написали слова підтримки з побажаннями перемоги і якомога швидшого повернення додому живими.


Вірш "Комбат"


В зону АТО 27 листопада 2014 року відправився черговий вантаж гуманітарної допомоги у супроводі офіцеру батальйону «Дніпро-1». Продукти харчування, буржуйки, грошову допомогу на придбання теплого одягу, а також найнеобхідніші речі для несення служби в польових умовах отримають бійці з вищезазначеного батальйону. Допомога зібрана за підтримки громадськості району та міста, підприємців, небайдужих громадян і працівників установ, підприємств та організацій міста. Склади, що знаходяться при райдержадміністрації, постійно поповнюються провізією як окремими громадянами, так і сільськогосподарськими виробниками. При відправці автомобіля з гуманітарною допомогою були присутні голова райдержадміністрації Зосим В.Г., керівник робочої групи по збору добровільної фінансової допомоги для забезпечення потреб мобілізованих військовозобов’язаних Ульяновського району, а також прибулим на територію району переселенцям зі Сходу України з зони проведення АТО та Автономної Республіки Крим Архіпов О.С., керівник громадської організації «Екологія та соціальний захист міста Ульяновка» Білоус Г.А. та громадський активіст, член громадської організації «Громада рибалок міста Ульяновка» Яворович О.І.


17 батальйону територіальної оборони “Кіровоград”, який знаходяться у зоні АТО, небайдужими людьми нашого району зібрано та відправлено черговий вантаж гуманітарної допомоги. Даний вантаж відправлено на двох автомобіля “Volkswagen”, який придбали підприємці Ульяновського району та “УАЗ”, який подарував бійцям наш земляк Поплавський М.М. Дані автомобілі призначенні для підвозу продуктів харчування, боєприпасів до блокпостів, а “УАЗ” переобладнають у санітарний автомобіль, який дуже потрібний нашим бійцям.


Протягом тижня небайдужі жителі Луполівської та Кам’янобрідської сільських рад зібрали нашим землякам, які сьогодні виконують свій обов’язок у зоні АТО та передали на зберігання у склад, що знаходиться при райдержадміністрації провізію та теплі речі. Зокрема: м'ясні та рибні консерви, картоплю, моркву, цибулю, часник, олію, мед, різні види консервації, бушлати, теплі речі. При формуванні наступного вантажу, вказана провізія буде передана нашим землякам в зону проведення АТО.


08 жовтня 2014 року на ініціативу голови райдержадміністрації В.Г.Зосима про допомогу нашим землякам, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, вкотре, відгукнулися працівники установ, підприємств та організацій міста. Один з наших земляків відправлявся в зону проведення АТО і ним передано чергову гуманітарну допомогу. У такий спосіб неодноразово передавалась допомога, адже наша машина, доставляє бійця, разом із посилкою з рідного району. При відправці автомобіля з гуманітарною допомогою були присутні голова райдержадміністрації Зосим В.Г. та головний лікар Ульяновської районної центральної лікарні Ткаленко О.В.


Капітан Володимир Вікторович Кияшко, який неодноразово доставляв гуманітарний вантаж в батальйон, що знаходиться в зоні АТО, де служать наші земляки з Ульяновщини, а зараз і він сам, виявився надзвичайно талановитою людиною. Все, що він побачив, відчув і пережив, перебуваючи разом із земляками на Сході країни надихнуло його на творчість - створення пісні. Саме створення, адже і слова, і музику написав В.Кияшко. Від слів цієї пісні, сльози самі набігають на очі, тим більше, що звучить вона у виконанні автора, який прожив і пережив, кожне слово, як і ті, про кого він співає.


Своєрідним символом єднання поколінь, минулого і сьогодення стала ініціатива кам'янокриничанських школярів зібрати християнські обереги. З подібними оберегами, зібраними у маленьких полотняних мішечках наші військові виступають у бойові походи. Школярі також створюють і передають воякам малюнки. Веселі яскраві дитячі твори волонтери везуть у зону АТО. Військово-патріотичну акцію «Подаруй оберіг солдату» підтримали учні «навчально-виховного комплексу «Ульяновська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1». 09 вересня 2014 року вони передали солдатам і офіцерам, які знаходяться в зоні АТО обереги, листівки з побажаннями повертатися скоріше додому живими й здоровими, молитви перед битвою та молитвослови.

Дитячі обереги і малюнки солдати тримають біля серця, для них це уособлення того, за що вони воюють, що вони обороняють.


ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ БІЙЦІВ

Минулого тижня нашим землякам, які сьогодні виконують свій обов’язок у зоні АТО, відправлено черговий вантаж зібраної земляками гуманітарної допомоги. Склади, що знаходяться при райдержадміністрації, постійно поповнюються провізією як окремими громадянами, так і сільськогосподарськими виробниками району. Вже при підготовці відправки вантажу, враховуючи потреби бійців (з ними військомат має постійний зв'язок ), формується вантаж. СТОВ «Зоря», підприємець із Великих Троянів та колектив СЕС відправили м'ясні та рибні консерви, бушлати. М.М.Сулима особисто придбав військовим біноклі, а кам'янокриничанські школярі й працівники СЕС передали обереги й листівки з побажаннями повертатися скоріше додому живими й здоровими.