Меню

Благовіщенська районна державна адміністрація

26400 м.Благовіщенське вул.Героїв України 72

тел.2-23-76, e-mail:

inbox1@ulrda.kr-admin.gov.ua


счетчик посещений

Новини та оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про підсумки громадського обговорення оприлюднення проекту містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Новоселиця Благовіщенського району  Кіровоградської області»

 

У відповідності до Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», в термін до 20.10.2020 року відбувався прийом пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів, оприлюднення генерального плану.

Матеріали містобудівної документації відповідно до Порядку розміщені:

- на офіційному веб-сайті Благовіщенської районної державної адміністрації (http://ulrda.kr-admin.gov.ua), в розділі архітектура;

- в районній газеті «Слово і Час Плюс» від 13 жовтня 2020 року № 40;

- в приміщені Новоселицької сільської ради за адресою: 26423, Кіровоградська обл., Благовіщенський район, село Новоселиця вул. Горького, буд. 7.

Громадськість проінформована щодо способу і форми надання пропозицій, адреси надання, термінів обговорення. Заперечення, зауваження, пропозиції до вказаного проекту приймалися до 20 жовтня 2020 року.

У рамках громадського обговорення не надходили звернення жителів села Новоселиця, підприємств, організацій чи установ щодо положень, відображених у містобудівній документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Новоселиця Благовіщенського району  Кіровоградської області». У зв’язку з відсутністю пропозицій до вищезгаданої містобудівної документації погоджувальна рада не створювалася. Спірних питань між громадськістю та замовником проекту не виникло, пропозицій від громадськості не надійшло. Громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо обговорення та оприлюднення проекту містобудівної документації «Оновлення та внесення змін до генерального плану села Новоселиця Благовіщенського району  Кіровоградської області» вважати такими, що відбулися.


ПОВІДОМЛЕННЯ

про підсумки громадського обговорення оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території частини кварталу по вул.Гагаріна в місті Благовіщенське Благовіщенського району Кіровоградської області (в межах населеного пункту)»

 

У відповідності до Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», в термін до 20.10.2020 року відбувався прийом пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів, оприлюднення детального плану.

Матеріали містобудівної документації відповідно до Порядку розміщені:

- на офіційному веб-сайті Благовіщенської районної державної адміністрації (http://ulrda.kr-admin.gov.ua), в розділі архітектура;

- в приміщені Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м.Благовіщенське, вул. Промислова, буд. 23/54.

Громадськість проінформована щодо способу і форми надання пропозицій, адреси надання, термінів обговорення. Заперечення, зауваження, пропозиції до вказаного проекту приймалися до 20 жовтня 2020 року.

У рамках громадського обговорення не надходили звернення жителів міста, підприємств, організацій чи установ щодо положень, відображених у містобудівній документації «Детальний план території частини кварталу по вул.Гагаріна в місті Благовіщенське Благовіщенського району Кіровоградської області (в межах населеного пункту)». У зв’язку з відсутністю пропозицій до вищезгаданої містобудівної документації погоджувальна рада не створювалася. Спірних питань між громадськістю та замовником проекту не виникло, пропозицій від громадськості не надійшло. Громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо обговорення вищезгаданої містобудівної документації вважати такими, що відбулися.


Повідомлення про проведення процедури розгляду та врахування громадськості щодо оновлення внесення змін до генерального плану та виготовлення зонінгів села Новоселиця Благовіщенського району Кіровоградської області.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 року №555 " Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні" повідомляємо, що Новоселицька сільська рада Благовіщенського району здійснює процедуру врахування пропозицій громадськості щодо оновлення та внесення змін до генерального плану та виготовлення зонінгів села Новоселиця Благовіщенського району Кіровоградської області.

Замовником містобудівної документації є виконком Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області. Розробником даної документації є ФОП Пенязь Т.О. м. Кропивницький.

Ознайомитись з вищезгаданою містобудівною документацією, бажаючі можуть звернувшись до Новоселицької сільської ради за адресою: с. Новоселиця Благовіщенський район, Кіровоградська обл. до 20 жовтня 2020 року з 10.00 до 12.00 години, крім вихідних днів, а також на сайті Благовіщенської районної державної адміністрації Кіровоградської області в розділі «Архітектура» (http://ulrda.kr-admin.gov.ua)

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - спеціаліст-землевпорядник Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області Поступальський Олександр Вікторович та секретар Новоселицької сільської ради Сивоголовко Ліна Василівна.

Презентація даного проекту відбудеться 22 жовтня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні Новоселицької сільської ради за адресою: вул. Горького 5 с.Новоселиця, Благовіщенський район, Кіровоградська обл.

Пропозиції стосовно даного проекту приймаються включно до 20 жовтня 2020 року на адресу Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області за адресою: вул. Горьког 5 с. Новоселиця Благовіщенський район, Кіровоградська обл. 26423, від осіб визначених ч. 7 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” з дотриманням вимог, встановлених ч. 6 ст. 21 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”, а саме: у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм державних стандартів та правил. Пропозиції, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Текстові та графічні матеріали містобудівної документації:

1.Ситуаційна схема

2.Генеральний план с. Новоселиця.


Повідомлення про розгляд та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Детальний план території частини кварталу по вул. Гагаріна м. Благовіщенське Кіровоградської області.

Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник розроблення детального плану території – Благовіщенська міська рада.

Розробник детального плану території ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна.

Юридична адреса: інд. 25006 м. Кіровоград . вул. Гоголя ,84 , кв. 1."

Підстави розроблення: рішення виконавчого комітету Благовіщенської міської ради від 24 вересня 2020 року № 70 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини кварталу по вул.. Гагаріна м. Благовіщенське Кіровоградської області.»

1.Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території.

З проектом детального плану території можна ознайомитись з 06.10.2020 по 20.10.2020 у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54; у робочі дні з 8:00 до 16:00, а також на офіційному веб-сайті Благовіщенської районної державної адміністрації ( http://ulrda.kr-admin.gov.ua), в розділі "Архітектура", та офіційному веб-сайті Благовіщенської районної ради (https://blagovischynska-rayrada.gov.ua).

За вказаними адресами та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, поданні після встановленого строку, не розглядаються.

20.10.2020 року, о 10:00, в приміщенні залу засідань Благовіщенської міської ради за адресою м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54, відбудуться громадські слухання з обговорень детального плану.

1. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Спеціаліст І категорії по земельних ресурсах Благовіщенської міської ради Музика Наталія Анатоліївна.

1. Заплановані інформаційні заходи.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості з проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщені Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54.

Рішення виконавчого комітету Благовіщенської міської ради від 24 вересня 2020 року № 70 "Про надання дозволу на розробку детального плану території частини кварталу по вул. Гагаріна у м. Благовіщенське Кіровоградської області"

1. Пояснювальна записка

2. Проектний план та план червоних ліній

3. Схема розташування


ПОВІДОМЛЕННЯ про підсумки громадського обговорення оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план частини території кварталу в межах вулиць Героїв України, Промислова, Привокзальна та Заводська в м. Благовіщенське Кіровоградської області щодо можливості визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої території в межах населеного пункту з метою розміщення об’єктів будівництва».

У відповідності до Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з 04.08.2020 по 04.09.2020 року відбувався прийом пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів, оприлюднення детального плану

Матеріали, в обсязі та в терміни, передбачені Порядком розміщені:

- на офіційному веб-сайті Благовіщенської районної державної адміністрації ( http://ulrda.kr-admin.gov.ua), в розділі архітектура;

- в районній газеті «Слово і Час Плюс» від 07 серпня 2020р. №31;

- в приміщені Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54,

Громадськість проінформована щодо способу і форми надання пропозицій, адреси надання, термінів обговорення. Заперечення, зауваження, пропозиції до вказаного проекту приймалися до 28 серпня 2020 року.

У рамках громадського обговорення не надходили звернення жителів міста, підприємств, організацій чи установ щодо положень, відображених у детальному плані. У зв’язку з відсутністю пропозицій до Детального плану частини території кварталу в межах вулиць Героїв України, Промислова, Привокзальна та Заводська в м. Благовіщенське Кіровоградської області погоджувальна рада не створювалася. Спірних питань між громадськістю та замовником проекту не виникло, пропозицій від громадськості не надійшло. Громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо обговорення та оприлюднення проекту містобудівної документації Детальний план частини території кварталу в межах вулиць Героїв України, Промислова, Привокзальна та Заводська в м. Благовіщенське Кіровоградської області щодо можливості визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої території в межах населеного пункту з метою розміщення об’єктів будівництва вважати такими, що відбулися.


Повідомлення про продовження процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації Детальний план частини території кварталу в межах вулиць Героїв України, Промислова, Привокзальна та Заводська в м. Благовіщенське Кіровоградської області щодо можливості визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої території в межах населеного пункту з метою розміщення об’єктів будівництва.

1. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.

Замовник розроблення детального плану території – Благовіщенська міська рада. Розробник детального плану території – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНИХ ВИШУКУВАНЬ" Адреса: 03115, Україна, м. Київ, вулиця Феодори Пушиної, будинок 27, офіс 30.

Підстави розроблення: рішення сесії Благовіщенської міської ради від 21 квітня 2017 року № 201 «Про розроблення детального плану території»

2. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території.

З проектом детального плану території можна ознайомитись з 04.08.2020 по 04.09.2020 у приміщенні Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54; у робочі дні з 8:00 до 16:00, а також на офіційному веб-сайті Благовіщенської районної державної адміністрації ( http://ulrda.kr-admin.gov.ua), в розділі "Архітектура", та офіційному веб-сайті Благовіщенської районної ради (https://blagovischynska-rayrada.gov.ua).

За вказаними адресами та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, поданні після встановленого строку, не розглядаються.

28.08.2020 року, о 10:00, в приміщенні залу засідань Благовіщенської міської ради за адресою м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54, відбудуться громадські слухання з обговорень детального плану.

3. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Спеціаліст І категорії по земельних ресурсах Благовіщенської міської ради Музика Наталія Анатоліївна.

4. Заплановані інформаційні заходи.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості з проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщені Благовіщенської міської ради за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське, вул. Промислова, буд.23/54.


Оголошення про громадські слухання щодо розробки летального плану на частині території с. Шамраєве Благовішепського району Кіровоградської області

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Шамраївська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації:

1) «Детальний план на частині території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( стара школа) в с. Шамраєве Благовіщенського району Кіровоградської області».

2) «Детальний план на частині кварталу, а саме на розі вулиць Миру та Вищневій в с. Шамраєве Благовіщенського району Кіровоградської області».

Замовник містобудівної документації— Шамраївська сільська рада.

Розробник містобудівної документації - ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна юридична адреса: м. Кіровоград . вул. Гоголя ,84 , кв. 1 інд. 25006 .

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитись за адресою: с. Шамраеве, вул. Шевченка, 5 приміщення сільської ради в період з 03.07.2020 року по 03.08.2020р, або за посиланнями нижче даного оголошення.

Громадські слухання відбудуться 04 серпня 2020 року о 9 год.00 хв. за адресою: с.Шамраєве, вул. Шевченка, 5 ( приміщення будинку культури).

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати :

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території ради, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Текстові та графічні матеріали містобудівної документації:

«Детальний план на частині території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( стара школа) в с. Шамраєве Благовіщенського району Кіровоградської області»

1. СИТ Стара школа – житло

2. ОП Стара школа – житло

3. ГП Стара школа - житло

4. ТОМ 1 ПЗ Стара школа - житло

Текстові та графічні матеріали містобудівної документації «Детальний план на частині кварталу, а саме на розі вулиць Миру та Вищневій в с. Шамраєве Благовіщенського району Кіровоградської області».

1. СИТ КТП - Собко

2. ОП КТП - Собко

3. ГП КТП – Собко

4. ТОМ 1 ПЗ КТП - Собко


Повідомлення

про проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо оновлення та внесення змін до генеральних планів та виготовлення зонінгів сіл Кам’яний Брід, Христофорове та Петрівка Благовіщенського району Кіровоградської області

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» повідомляємо, що Кам’янобрідська сільська рада Благовіщенського району здійснює процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо оновлення та внесення змін до генеральних планів та виготовлення зонінгів сіл Кам’яний Брід, Христофорове та Петрівка Благовіщенського району Кіровоградської області.

Замовником містобудівної документації є виконком Кам’янобрідської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області. Розробником даної містобудівної документації є ФОП Пенязь Т.О. м.Кропивницький.

Ознайомитись з вищезгаданою містобудівною документацією, бажаючі можуть звернувшись до Кам’янобрідської сільської ради за адресою: с. Кам’яний Брід, Благовіщенський район, Кіровоградська обл. до 27 травня 2020 року з 10.00 до 12.00 години, крім вихідних днів, а також на сайті Благовіщенської районної державної адміністрації Кіровоградської області в розділі «Архітектура» (http://ulrda.kr-admin.gov.ua)

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - спеціаліст-землевпорядник Кам’янобрідської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області Перекос Любов Вікторівна та секретар Кам’янобрідської сільської ради Книшук Лідія Олександрівна.

Презентація даного проекту відбудеться 29 травня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні Кам’янобрідської сільської ради за адресою: вул. Адміністративна 3 с. Кам’яний Брід, Благовіщенський район, Кіровоградська обл.

Пропозиції стосовно даного проекту приймаються включно до 27 травня 2020 року на адресу Кам’янобрідської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області за адресою: вул. Адміністративна 3 с. Кам’яний Брід, Благовіщенський район, Кіровоградська обл. 26430, від осіб визначених ч. 7 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” з дотриманням вимог, встановлених ч. 6 ст. 21 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”, а саме: у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм державних стандартів та правил. Пропозиції, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Текстові та графічні матеріали містобудівної документації:

1. Генеральний план с. Кам'яний Брiд

2. Пояснювальна записка К. Брід

3. Генеральний план с. Христофорове

4.Пояснювальна записка с. Христофорове

5. Опорний план Христофорове

6. Генеральний план с. Петрівка

7. Пояснювальна записка с. Петрівка

8. Опорний план Петрівка


Оприлюднення результатів розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

проект містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва та експлуатації ринку та торгівельних павільйонів за межами села Новоселиця Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області».

На виконання розпорядження Благовіщенської райдержадміністрації від 19 березня 2019 року № 80-р, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 здійснено процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва та експлуатації ринку та торгівельних павільйонів за межами села Новоселиця Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області» (Далі - проект) в результаті чого складено протокол від 11.12.2019 року, яким засвідчено, що під час проведення процедури громадських слухань пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів не надходило. Тому було прийнято рішення, щодо подання матеріалів проекту на затвердження головою Благовіщенської райдержадміністрації.

Також вищезгаданий проект було розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Благовіщенської райдержадміністрації, за результатами якого складено відповідний протокол №1 від 04.03.2020 року, та рекомендовано, після усунення всіх зауважень, подати містобудівну документацію «Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва та експлуатації ринку та торгівельних павільйонів за межами села Новоселиця Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області" на затвердження головою Благовіщенської райдержадміністрації. Розпорядження голови Благовіщенської райдержадміністрації від 19 березня 2019 року № 80-р

Протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Благовіщенської райдержадміністрації від 04.03.2020 року № 1

Протокол громадських слухань


Запрацювала нова бюджетна програма щодо пільгового кредитування на житло для певних категорій громадян

До кінця 2019 року передбачена нова бюджетна програма «Надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил на придбання житла».

Для кредитування учасників АТО та/або ООС кредит буде надаватися на термін до 20 років, а відсоткова ставка становитиме 3% річних.

Кредит надається в гривні, ставка фіксована, платіж на зменшення. Для осіб, які несуть військову службу, відсотки по кредиту відсутні. Кредитує «Держмолодьжитло» в Кіровоградській області. За більш детальною інформацією звертатися за телефоном:(0522)32-08-62 та/або за посиланням https://kg.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-dlya-vpo-ta-ato-oos


Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

"Детальний план території забудови земельної ділянки для будівництва та експлуатації ринку та торгівельних павільйонів за межами села Новоселиця Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області"

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні (Постанова КМУ №555 від 25.05.2011 року), на виконання розпорядження голови Благовіщенської райдержадміністрації № 80-р від 19 березня 2019 року, Благовіщенська районна державна адміністрація інформує, що 11.11.2019 року розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального плану території забудови земельної ділянки для будівництва та експлуатації ринку та торгівельних павільйонів за межами села Новоселиця Новоселицької сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області орієнтовною площею 1,500 га, кадастровий номер земельної ділянки 3525586000:02:000:7514 (Далі - ДПТ)

Проект ДПТ розроблено ТОВ «АРЕАЛ – ПРОЕКТ», м. Кропивницький, вул. Гагаріна, 9.

З текстовими та графічними матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоселицькій сільській раді за адресою: с. Новоселиця, вул. Горького, 7. Довідки за тел.: 2-73-42.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій громадськості – сільський голова Срібний Володимир Вячеславович.

Строк подання пропозицій до 11 грудня 2019 року. Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

11 грудня 2019 року в приміщенні Будинку культури Новоселицької с/р о 12:00 год. відбудуться громадські слухання (презентація, прилюдне експонування тощо).

Текстові та графічні матеріали ДПТ:

 1. Пояснювальна записка
 2. Схема розташування земельної ділянки
 3. План існуючого використання території
 4. Проектний план. Схема планувальних обмежень
 5. Схема інженерної підготовки території
 6. План червоних ліній М 1_1000
 7. Креслення поперечних профілів вулиць М 1_100

Будівельна амністія 2018

На виконання Закону України від 22 березня 2018 року № 2363-VIII та Наказу Мінрегіонбуду від 03 липня 2018 року № 158 в Україні запрацював механізм будівельної амністії для дачних та приватних будинків, що були збудовані без дозвільних документів, тому українці вже сьогодні можуть узаконити свої самочинні будівництва. Самочинно здійснене будівництво на сьогоднішній день є досить поширеним явищем, тому нова хвиля «будівельної амністії» – це досить приємна новина для багатьох українців.


Відповідно до вже чинного Порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких об'єктів будівельна амністія поширюється на об'єкти незначного класу наслідків (СС1), а саме:

- індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року;

- господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року;

Головна умова - щоб вони відповідали цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшли технічне обстеження.

За спрощеною процедурою прийняття об’єктів в експлуатацію здійснюється безоплатно, а штрафні санкції за виконання будівельних робіт без отримання документів не застосовуються.

Для того, щоб легалізувати самочинно збудовану нерухомість за механізмом «будівельної амністії» замовнику треба подати до органів держархбудконтролю через ЦНАП заяву про прийняття такого об’єкта в експлуатацію, підписану ним і співвласниками земельної ділянки та об’єкта (у разі їх наявності). А також такі документи:

а також засвідчені в установленому порядку копії:

O Форми необхідних документів знаходяться на офіційному сайті ДАБІ в розділі «Бланки документів».


Слід зазначити, що місце розташування об’єкта має бути погоджене місцевим органом містобудування та архітектури, який надає відповідну довідку.


Рішення про реєстрацію декларації або її повернення на доопрацювання замовник отримає протягом 10 робочих днів з дня подання заяви. Вона стане підставою для укладення договорів про постачання на прийнятий в експлуатацію об’єкт, необхідних для його функціонування ресурсів – води, газу, тепла, електроенергії та оформлення права власності на нього.

Інформація про зареєстровану декларацію доступна на офіційному сайті ДАБІ в розділі «Реєстр дозвільних документів».


Запровадження нової «будівельної амністії» дасть власникам землі, які збудувалися, але з тих чи інших причин не зареєстрували все по закону, ввести такі об’єкти в експлуатацію за спрощеною процедурою та оформити право власності. При цьому, термін дії «будівельної амністії» наразі не обмежений, що надає громадянам більше можливостей скористатися своїм правом.


З питань будівельної амністії звертатись до відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Благовіщенської райдержадміністрації за адресою: м.Благовіщенське, вул. Героїв України, 72.
Тел. 2-11-49


Оприлюднення результатів розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

«Детальний план території кварталу по вул. Центральна, 21а в селі Йосипівка Благовіщенського району Кіровоградської області для будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини з житлом для лікаря (в межах населеного пункту)».

На виконання рішення Йосипівської сільської ради від 16 березня 2018 року № 207, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 здійснено процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу по вул. Центральна, 21а в селі Йосипівка Благовіщенського району Кіровоградської області для будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини з житлом для лікаря (в межах населеного пункту)» (Далі - проект) в результаті чого складено протокол від 07.05.2018 року, яким засвідчено, що під час проведення процедури громадських слухань пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів не надходило. Тому було прийнято рішення схвалити представлені матеріали проекту, та подати їх на затвердження.

Також вищезгаданий проект було розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Благовіщенської райдержадміністрації, за результатами якого складено відповідний протокол №2 від 07.05.2018 р., та рекомендовано винести вищезгаданий проект на затвердження Йосипівської сільської ради.


До уваги замовників будівництва!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 327 внесені зміни до форм документів, що подаються замовниками будівництва для отримання права на виконання будівельних робіт та прийняття об’єктів в експлуатацію.

Вказані зміни набрали чинності 28.04.2018.

Оновлені форми вказаних документів розміщені на сайті ДАБІ за посиланням http://www.dabi.gov.ua/blanky-dokumentiv/ .


Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

«Детальний план території кварталу по вул. Центральна, 21а в селі Йосипівка Благовіщенського району Кіровоградської області для будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини з житлом для лікаря (в межах населеного пункту)».

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року Йосипівська сільська рада інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації "Детальний план території кварталу по вул. Центральна, 21а в селі Йосипівка Благовіщенського району Кіровоградської області для будівництва амбулаторії загальної практики – сімейної медицини з житлом для лікаря (в межах населеного пункту" (далі - ДПТ).

Проект ДПТ розробляється ФОП Пенязь Т.О., на підставі рішення Йосипівської сільської ради від 16 березня 2018 року № 207.

З проектом містобудівної документації можна буде ознайомитись в приміщенні Йосипівської сільської ради за адресою: с. Йосипівка, вул. Центральна, 21. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – сільський голова Газінська Тамара Василівна. Номер телефону 2-81-42.

Строк подання пропозицій – з 07 квітня 2018 року по 07 травня 2018 року. Пропозиції для проектів містобудівної документації мають право подавати: 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 3) власники та користувачі земельних ділянок розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях; 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України; депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

07 травня 2018 року в приміщенні Будинку культури Йосипівської с/р о 10:00 год. відбудуться громадські слухання.

Виконком Йосипівської сільської ради.


До уваги жителів району.

Оприлюднення результатів розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
"Детальний план території за межами села Новоселиця, Новоселівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячна електростанція), на частину земельної ділянки кадастровий номер 3525586000:02:000:7531, орієнтовною площею 25 га."

Благовіщенська райдержадміністрація повідомляє, що, на виконання Розпорядження голови РДА від 06 грудя 2017 року № 297-р "Про розроблення детального плату території за межами села Новоселиця Новоселицької сільської ради Благовіщенського району", відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 здійснено процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації "Детальний план території за межами села Новоселиця, Новоселівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (сонячна електростанція), на частину земельної ділянки кадастровий номер 3525586000:02:000:7531, орієнтовною площею 25 га." (Далі - проект) в результаті чого складено протокол від 15.02.2018 року, яким засвідчено, що під час проведення процедури громадських слухань пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів не надходило. Тому було прийнято рішення схвалити представлені матеріали проекту, та подати їх на затвердження.

Також вищезгаданий проект було розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Благовіщенської райдержадміністрації, за результатами якого складено відповідний протокол №1 від 15.02.2018 р., та рекомендовано після усунення недоліків винести вищезгаданий проект на затвердження Благовіщенською РДА.


Повідомлення

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні ПКМУ №555 від 25.05.2011 року Благовіщенська районна державна адміністрація інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 25,0 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд сонячної електростанції в с. Новоселиця (за межами населеного пункту) на території Новоселицької с/р, Благовіщенського району, Кіровоградської області(ДПТ). Проект ДПТ розробляється з метою розміщення електростанції з використанням сонячної енергії (ФЕС) з наступними основними техніко-економічними показниками об’єкту:

1 Місце розташування об’єкту Благовіщенський р-н, Кіровоградської обл.
2 Встановлена потужність станції 13000 кВт
3 Сумарна пікова потужність фотоелектричних панелей 15693,48 кВт
4 Загальна кількість працюючих 6 чоловік, з яких охорона – 4 чол.,
оперативний електротехнічний персонал- 2 чол. Змінами. Тимчасово залучений 4 чол.
5 Витрати на охорону навколишнього природного середовища, відновлювані та компенсаційні заходи Не передбачаються
6 Тривалість будівництва 3 місяці
7 Розрахунковий річний виробіток електроенергії 18,415 млн. кВт/г
8 Річна потреба об’єкта в ресурсах на технологію Відсутня
9 Річна потреба об’єкта на власні потреба Розраховується проектом будівництва
10 -електроенергії (власні потреби) 304 тис.кВт/г
11 - вода 17,5 м.куб
12 Площа земельної ділянки ФЕС 25 га
13 Екологічні наслідки Відсутні. Об’єкт санітарно-захисних зон – не утворюється.

Кількість фотогальванічних панелей номінальною потужністю 270 Вт – 58 124 шт. Кількість інверторних станцій номінальною потужністю 1000 кВт типу PVIS.1000 – 1 шт та потужністю 2000 кВт типу PVIS.2000- 6 шт.

Розподільчий пристрій 10 кВт – 1 шт. Адіністративно-побутова будівля – 1 шт.

Проект ДПТ розробляється Приватним підприємством «СЕРВІСТІНВЕСТ» , на підставі Розпорядження Благовіщенської районної державної адмінстрації № 297-р від 06.12.2017 року. Замовник ДПТ Благовіщенська районна державна адміністрація. Фінансування робіт здійснюється за рахунок ТОВ «САНВІН 12». З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитися в Новоселицькій сільській раді та Благовіщенській районній державній адміністрації. Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – сільський голова Срібний Володимир Вячеславович. Строк подання пропозицій – з 20 січня 2018 року і строк завершення розгляду пропозицій 22 лютого 2018 року.

15 лютого 2018 року в приміщенні Будинку культури Новоселицької с/р о 12:00 год відбудуться громадські слухання (презентація, прилюдне експонування, публічні конференції тощо). Запрошуємо всіх зацікавлених осіб. Пропозиції для проектів містобудівної документації мають право подавати: 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 3) власники та користувачі земельних ділянок розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях; 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України; депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Текстові та графічні матеріали детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 25,0 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд сонячної електростанції в с. Новоселиця (за межами населеного пункту) на території Новоселицької с/р, Благовіщенського району, Кіровоградської області: Пояснювальна записка
Схема інженерної підготовки території М.1:2000
План розташування території М.1:10000
схеми розташування земельної ділянки у планувальній структурі М.1:2000
план існуючого використання території М.1:2000
проектний план забудови з планом червоних ліній М.1:2000

До уваги жителів району.

Оприлюднення результатів розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

«Детальний план території АЗС що реконструюється розташованої вздовж автодороги Київ-Одеса км 236+050 (західна сторона) на території Вільхівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту)»

Благовіщенська райдержадміністрація повідомляє, що, на виконання розпорядження голови Благовіщенської райдержадміністрації № 101-р від 28 квітня 2017 року, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 здійснено процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території АЗС що реконструюється розташованої вздовж автодороги Київ-Одеса км 236+050 (західна сторона) на території Вільхівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту)» (Далі - проект) в результаті чого складено протокол №1 від 01.06.2017 року, яким засвідчено, що під час проведення процедури громадських слухань пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів не надходило. Тому було прийнято рішення схвалити представлені матеріали проекту, та подати їх на розгляд архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Благовіщенської райдержадміністрації.

09 травня 2017 року на засіданні архітектурно-містобудівної ради прийнято рішення (протокол №1) рекомендувати відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації винести вищезгаданий проект на затвердження Благовіщенською РДА згідно чинного законодавства.

Розпорядження голови РДА від 14 червня № 148-р


До уваги жителів району.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
«Детальний план території для реконструкції існуючої АЗС вздовж автодороги Київ-Одеса км 236+050 (західна сторона) на території Вільхівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області».

Благовіщенська райдержадміністрація повідомляє, що, відповідно до розпорядження голови Благовіщенської райдержадміністрації № 101-р від 28 квітня 2017 року, розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для реконструкції існуючої АЗС вздовж автодороги Київ-Одеса км 236+050 (західна сторона) на території Вільхівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області».

З проектними пропозиціями можна буде ознайомитись в приміщенні Благовіщенської райдержадміністрації за адресою: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 72 (відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Благовіщенської РДА).

За організацію розгляду пропозицій відповідальний керівник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Благовіщенської РДА Архіпов Олександр Сергійович. Номер телефону 2-11-49.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Звернення та пропозиції щодо проекту подаються до відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Благовіщенської райдержадміністрації в термін до 28 травня 2017 року.

Текстові та графічні матеріали детального плану території АЗС що реконструюється розташованої вздовж автодороги Київ-Одеса км 236+050 (західна сторона) на території Вільхівської сільської ради Благовіщенського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту): Пояснювальна записка
схеми розташування земельної ділянки у планувальній структурі району (частині району) М.1:50 000
план існуючого використання території та схема планувальних обмежень М.1:1000
проектний план забудови з планом червоних ліній М.1:1000

Основні техніко-економічні показники об'єкта будівництва загальна площа забудови – 608,00 м2, будівельний об’єм операторського блоку – 360,00 м3, етажність основних споруд – 2 поверхи, кількість ПРК рідкого палива – 3, кількість ПРК скрапленого вуглеводневого газу – 1, кількість робочих місць – 12, кошторисна вартість – 1900,00 тис.грн.


Конкурс "Практики місцевого самоврядування"

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 3 квітня 2017 року проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році (далі - конкурс).

Тематика конкурсу:

 1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування
 2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
 3. Співробітництво територіальних громад.

З питань проведення конкурсу просимо звертатися за телефонами: (044)303-99-16 (внутрішні 112,113,114); (044)590-47-76.

Також повідомляємо, що з результатами проведення конкурсу в 2014-2016 роках та інформацією про конкурс 2017 року можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/ .

Заздалегідь висловлюємо вдячність і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Детальніще про Конкурс Кращі практики місцевого самоврядування


Про зміни в містобудівному законодавстві та відповідальність за порушення вимог законодавста, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва

Відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформує про те, що Верховною Радою України прийнято Закону України № 1817-VIII (далі - Закон) від 17 січня 2017 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», «Про землеустрій», «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю», «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності», «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Також повідомляємо, що вищезгаданим Законом передбачені нові штрафні санкції за порушення вимог законодавста, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва. Тому пропонуємо даний Закон для ознайомлення.


Благодійна Організація «Чорнобильський фонд здоров'я», в межах благодійної програми «Поліпшення житлових умов», вже зробила перші, на нашу думку великі кроки.

На адресу Організації надійшла велика кількість пропозицій щодо недобудов по всій території України, забудовники різної форми власності, а також власники недобудов, звернулися до Організації та надали для юридичної та технічної перевірки документи щодо недобудов, які знаходяться на їх балансах.

З більш детальнішою інформацією про діяльність Організації та умовами ЇЇ благодійних програм Ви масте можливість ознайомитись на Інтернет сайті Організації


РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ»

РЕГІОНАЛЬНІ ПРАВИЛА надання в області довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі

Довгострокові пільгові кредити з відсотковою ставкою 3 % річних для придбання, будівництва, добудови, реконструкції житла на селі та спорудження і підключення до інженерних мереж

З метою покращення житлово-побутових умов селян в Україні діють регіональні програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Впровадження регіональних програм «Власний дім» здійснюється на умовах співфінансування за рахунок коштів державного бюджету (бюджетна програма «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників») і місцевих бюджетів усіх рівнів.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі працює в Кіровоградській області з 1998 року. Наша програма реальний шлях до поліпшення соціальних умов на селі.

ДЕТАЛЬНІШЕ


Про інструменти підтримки Європейським Союзом реформ децентралізації в Україні

11 листопада 2015 року відбулася зустріч Президента України П.О.Порошенка з вперше обраними міськими головами під час якої Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Я.Томбінські поінформував присутніх про стан співпраці між Європейським Союзом та Україною у сфері децентралізації та регіональної політики.

Європейський Союз надає на всіх рівнях активну підтримку нашій державі у реалізації реформи децентралізації відповідно до кращих стандартів та практики ЄС. З огляду на вищесказане розміщаємо для ознайомлення інформацію щодо діючих та запланованих інструментів підтримки Європейським Союзом реформи децентралізації в Україні.

проекти підтримки Європейським Союзом України у сфері децентралізації та регіональної політики

ДОСТУП ДО ДОНОРСЬКИХ ТА ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ В ГАЛУЗІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ 2015


 • Про електронні послуги в сфері будівництва