Меню

Благовіщенська районна державна адміністрація

26400 м.Благовіщенське вул.Героїв України 72

тел.2-23-76, e-mail:

inbox1@ulrda.kr-admin.gov.ua


Перелік комунальних підприємств, правоохоронних органів, районної, міської та сільських рад, які знаходяться на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці із зазначенням адреси, номерів телефонів, розпорядку роботи

Назва закладу Адреса Керівник Телефон Розпорядок роботи
Редакція газети “Слово і час” Вул.Промислова 23/84 Січкар Ульяна Григорівна 2-24-43 8.00-17.00
Благовіщенське комунальне міжміське бюро технічної інвентаризації Вул. Промислова 23/54 Шаров Анатолій Михайлович 2-24-08 8.00-17.00
Благовіщенське МП "Комунальник" Вул. Леніна, 54 Мазур Олександр Трохимович 2-12-89 8.00-17.00
Аптека Вул. Гагаріна 3 Сподін Віктор Микитович 2-14-08 8.00-14.00
  с. Лозувате №121 Узун Валентина Андріївна2-66-35 8.00-14.00
Новоархангельське міжрайонне управління Кіровоградського головного управління Держсанепідемслужби України пров. Шевченка, 11 2-26-41 8.00-16.30
Благовіщенське відділення поліції Голованівського відділу Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області 26400 м.Благовіщенське, вул.Леніна, 76 Яковлев Ігор Петрович 2-15-42 Цілодобово
 

Районна, міська, сільські ради

Благовіщенська районна рада 26400 м. Благовіщенське вул. Леніна, 72 Кримський Ігор Аркадійович 2-20-00 8.00-17.00
Благовіщенська міська рада 26400 м. Благовіщенське вул. Промислова, 25 Довгополий Віталій Петрович 2-18-85
2-23-63
8.00-17.00
Богданівська сільська рада 26432 с. Богданове Сілкіна Світлана Михайлівна 2-53-45
2-53-22
8.00-17.00
Великотроянівська сільська рада 26413 с. Великі Трояни Хміль Володимир Борисович 2-55-45 8.00-17.00
Вільхівська сільська рада 26410 с. Вільхове Мельничук Олег Борисович 2-51-45 8.00-17.00
Грушківська сільська рада 26420 с. Грушка Міщенко Юрій Валентинович 2-71-45 8.00-17.00
Даниловобалківська сільська рада 26440 с. Данилова Балка Осієвський Володимир Валерійович 2-31-45 8.00-17.00
Йосипівська сільська рада 26414 с. Йосипівка Газінська Тамара Василівна 2-81-45
2-81-42
8.00-17.00
Кам’янобрідська сільська рада 26430 с. Кам’яний Брід Білоус Віталій Олександрович 2-43-45
2-43-42
8.00-17.00
Кам’янокриничанська сільська рада 26412 с. Кам’яна Криниця Безверхня Наталія Вікторівна 2-65-41 8.00-17.00
Лозуватська сільська рада 26441 с. Лозувате Подуфалий Олександр Анатолійович 2-66-94
2-66-44
8.00-17.00
Луполівська сільська рада 26443 с. Луполове Московчук Віталій Іванович 2-56-50
2-56-45
8.00-17.00
Мечиславська сільська рада 26415 с. Мечиславка Нетеплюк Олена Олександрівна 2-34-50 8.00-17.00
Новоселицька сільська рада 26423 с. Новоселиця Срібний Володимир В'ячеславович 2-73-45
2-73-42
8.00-17.00
Розношенська сільська рада 26422 с. Розношенське Пишний Геннадій Володимирович 2-64-46
2-13-53
8.00-17.00
Сабатинівська сільська рада 26434 с. Сабатинівка Харлатюк Олександр Миколайович 2-54-45
2-54-42
8.00-17.00
Синицівська сільська рада 26433 с. Синицівка Ясінська Раїса Сергіївна 2-53-55
2-53-54
8.00-17.00
Синьківська сільська рада 26411 с. Синьки Литвинюк Юрій Михайлович 2-63-45 8.00-17.00
Шамраївська сільська рада 26452 с. Шамраїве Данько Віктор Олександрович 2-24-09 8.00-17.00